האמר להשכרה

אם אתם מתכננים אירוע מיוחד, השכרת האמר עשויה להיות הרכב המושלם לצרכי התחבורה שלכם. אבל כמה אנשים יתאימו להאמר? ומה הופך אותם למיוחדים כל כך? המשך לקרוא כדי ללמוד עוד על הרכב המדהים הזה. יוסטון אקזקיוטיב לימוזינה מציע השכרת לימוזינה האמר ב יוסטון. יש להם שתי לימוזינות אייץ ' 2. כל המחירים המצוטטים כוללים דמי שירות לרכב ומענק. חלל הפנים של יוסטון האמר לימוזינה כולל מסכים שטוחים ותקרות אל חלד מוארות בכוכבים.

למה לשכור האמר לאירוע שלכם?

האמר להשכרה היא אפשרות טובה בעת תכנון אירוע. רכב זה הוא לוכד עיניים חזותי שמושך תשומת לב לאן שהוא הולך. זה יכול להכיל בנוחות עד 14 אנשים והוא יכול אפילו לשבת 20. הוא מגיע עם טלוויזיות רבות, נגני די.וי. די ותכונות מפוארות אחרות. יש לו עבודת צבע ייחודית בשחור-לבן. השכרת האמר לאירוח אירוע יכולה לגרום לו להתבלט מהשאר. שקול את התכונות שיש לו וכמה נוח זה יהיה עבור האורחים.

ראשית, זה זול. השכרת לימוזינה האמר ליום הוא זול יותר מאשר השכרת שבועי. הזמנת יום בשבוע תאפשר לכם שימוש בלתי מוגבל ברכב ולא תכלול עמלות נוספות. הזמנות של הרגע האחרון גם יעמידו אתכם לחסדי חברת ההשכרה, וישאירו לכם מעט אפשרויות וכוח משא ומתן נמוך יותר.

העלות של השכרת לימוזינה האמר ישתנו בהתאם למספר האנשים הנוסעים איתך, את הגודל ואת השירותים של הרכב. לימוזינות האמר סטנדרטי יכול להכיל ארבעה עשר עד עשרים אנשים, בעוד האמרים מותאמים אישית לחלוטין יעלה יותר משלוש מאות דולר לשעה. ללא קשר לאירוע, השכרת לימוזינה האמר היא דרך מצוינת לרכוב בסגנון, ואתה תהיה שמח שביצעת את ההחלטה.

כמה אנשים יכולים להיכנס להאמר?

האמרה 3 2009 יכול להכיל חמישה נוסעים בתצורה הסטנדרטית שלו. אפשרות מושב בשורה השלישית זמינה. הרכב יש 40.7 אינץ 'של מרווח הקדמי ו 39.7 אינץ' בחזרה. ה ה3 מושבים בין חמישה לשבעה אנשים. יש מושב בשורה השלישית עבור שטח נוסעים נוסף. ה ח3 מציע 66.4 אינץ ' של חדר כתפיים ומרחב ירך למי שרוכב במושב הקדמי והאחורי. דגם קומפקטי זמין גם כן.

האמר המקורי נבנה על שלדת טאהו אך שונה כדי להכיל נוסעים גדולים יותר. ה ה2 היה רכב שטח עצום בזמן שחרורו. זה דרש מושב בשורה השלישית. זו הסיבה ש" דלת הכלה " נוצרה. זה מאפשר לנוסעים להיכנס ולצאת מהרכב בקלות. זה עושה את זה רכב פופולרי לחתונות כמו שמלת כלה יכול להתאים מאחור.

לימוזינות בדרך כלל מושב שמונה עד שמונה אנשים, כך האמר עם שישה מושבים אידיאלי להובלת הכלה או החתן. גדול יותר לימוזינות לעבוד גם עבור גדול יותר קבוצות או אירועים מיוחדים. האמר יכול להכיל בין 10 ל -12 אנשים, תלוי בגודל הרכב שלו. הנהג יתפוס את החלל האחורי ביותר. בבחירת רכב חשוב לקחת בחשבון את גודל הלימוזינה.

מה הופך את האמר להשכרה למיוחד כל כך?

מחירי השכרת לימוזינה האמר יכול להשתנות במידה רבה. בין אם אתם שוכרים אחד לחתונה, לנשף, אירוע ספורט, או סתם ללילה בחוץ על העיר, מחירי השכירות שלך ישתנו.

השכרת האמר תהיה היוקרה האולטימטיבית שלך. התקרות הגבוהות של הרכב, החלונות הכהים ומערכת השמע המובחרת הופכים לנסיעה בלתי נשכחת. מתאם אמ פי 3 מאפשר לך לנגן מוזיקה משלך. האמר הוא לא רק דרך מצוינת להרשים את האורחים שלך, אלא גם מציע חוויה ייחודית. אם אתה צריך טרמפ לשדה התעופה או למסיבת יום הולדת, השכרת האמר יהפוך את האירוע לילה לזכור!

האמר הוא רכב מדהים שמסובב ראשים לאן שהוא הולך. רכב ייחודי זה אידיאלי לאירוע מיוחד או לפגישה עסקית. זה יעשה רושם ויהיה נערץ על ידי כל מי שרואה את זה. האמר הוא בחירה מצוינת אם אתם מחפשים רכב להוציא חברים או להשתעשע עם הבנות שלכם.